پالت چوبی حمل و نقل صادراتش به اروپا ممنوع شد

یکی از عناصر ضروری پالت چوبی حمل و نقل است که توانسته استاندارد شود تا به عنوان یک کالای مصرفی مشترک برای کل بخش لجستیک تبدیل شود.
نه تنها جابجایی اشیاء را در داخل کشور بلکه در سطح بین المللی آسان می کند و همچنین نگهداری کالاها را بسیار آسان می کند.

پالت ها در اندازه های مختلف و همچنین در مواد مختلف وجود دارد.بسته به کاربرد پالت، شرکت‌ها یک اندازه یا دیگری را انتخاب می‌کنند، این یا آن ماده است.

پالت هندلینگ چیست؟
پالت جابجایی یکی از رایج ترین بسته بندی های مورد استفاده در لجستیک است. در طول جنگ جهانی دوم اختراع شد و این امکان را فراهم می کند که حداکثر توطئه ها را در یک سطح محدود جمع آوری کنید.

یک پالت همیشه از یک پایه (چوبی، آلومینیومی یا پلاستیکی) تشکیل شده است که کالاها روی آن قرار می گیرند و معمولاً در بسته های مقوایی قرار می گیرند. یک پالت می تواند بار بیش از یک تن را تحمل کند.

پالت

چرا از پالت استفاده کنیم؟
پالت راه‌حل لجستیکی ایده‌آل برای شرکت‌هایی است که حامل‌های سنگین، حجیم یا غیر استاندارد دارند. این به شما امکان می دهد چندین بسته را در یک مکان ادغام کنید.

این برای مشتریان ما مقرون به صرفه تر است و همچنین خطر ضرر را کاهش می دهد. این پالت همچنین دارای مزیت بسیار پایدار و آویزان آسان است که محافظت بیشتری برای بارهای شما ایجاد می کند. در نهایت، پالت حمل و نقل بسته ها را بسیار ساده می کند.

گردانندگان در واقع می توانند از یک پالت تراک یا لیفتراک استفاده کنند و این به همان اندازه در زمان صرفه جویی می شود.

پالت ها از چه ساخته شده اند؟ پالت چوبی رایج ترین است زیرا محکم و ارزان است.
پالت پلاستیکی وزن کمتری دارد و اغلب دارای مزیت داخلی و قابل جابجایی است. از طرفی گرانتر از پالت چوبی است.
پالت فلزی، فولادی، آلومینیومی یا فولادی ضد زنگ به ویژه در برابر آتش مقاوم است. در بین شرکت های ساختمانی و سازندگان ماشین آلات بسیار محبوب است.
پالت مقوایی راه راه دوستدار محیط زیست و سبک تر از پلاستیک است. اما شکننده تر است و خطر سوراخ شدن و افزایش نفوذپذیری را به همراه دارد.