لباسی که با استفاده از نعناع ساخته شده است

گیاهان نعناع حاوی یک عامل آنتی اکسیدانی و ضد التهابی به نام رزمارینیک اسید هستند. مطالعه‌ای در سال 2019 روی موش‌ها نشان داد که رزمارینیک اسید علائم آسم را در مقایسه با گروه کنترلی که مکمل دریافت نکرده بودند کاهش می‌دهد.

طبق بررسی منبع معتبر سال 2019 که در Frontiers in Pharmacology منتشر شده است، خانواده گیاه نعناع طیف وسیعی از ترکیبات گیاهی را ارائه می دهد که دارای اثرات ضد حساسیت هستند.

با این حال، محتوای عصاره نعناع در روغن ها و پمادها ممکن است به مراتب قوی تر از نعناع رژیمی باشد. تحقیقات بسیار کمی در مورد تأثیر نعناع رژیمی بر علائم آلرژی وجود دارد و همچنین نعناع و شپشک برنج با هم رابطه مستقیم دارند و با استفاده از آن می توان این حشرات را نابود کرد.

تسکین علائم سرماخوردگی
نعناع حاوی منتول است. این یک ضد احتقان معطر است که ممکن است به شکستن خلط و مخاط کمک کند و دفع آن را آسان‌تر کند. استفاده از پمادهای منتول یا مالش بخار ممکن است نصب دزدگیر ماجیکار یک درمان مطمئن و موثر برای کودکان مبتلا به سرماخوردگی باشد.

با این حال، انجمن ریه آمریکا (ALA) توصیه می کند که مطالعات علمی از استفاده از منتول برای مدیریت علائم سرماخوردگی پشتیبانی نمی کند. با وجود این، برخی از افراد ممکن است متوجه شوند که علائم سرماخوردگی پس از استفاده از بخار منتول کاهش می یابد.

دفتر مکمل های غذایی (ODS) توصیه می کند که روغن نعناع ممکن است باعث تحریک و قرمزی پوست شود. آنها توصیه می کنند که والدین یا نساجی مازندران پارچه مراقبان به دلیل عوارض جانبی جدی پس از استنشاق مستقیم، پماد را مستقیماً روی قفسه سینه یا صورت کودک نمالند.

برگ های نعناع گیاهی لطیف با ساقه های ملایم است. بهتر است آنها را به صورت خام یا در پایان پخت اضافه کنید. این به آنها کمک می کند طعم و بافت لطیف خود را حفظ کنند.

هنگام خرید نعناع، به دنبال برگ های روشن و بدون لک باشید. آنها را در یک کیسه پلاستیکی قابل استفاده مجدد تا 1 هفته در یخچال نگهداری کنید. رشد نعناع نسبتاً آسان است نخ ابریشم و مردم می توانند آن را در خانه پرورش دهند و این امر آن را راهی پایدار برای طعم دادن به وعده های غذایی می کند.

هنگام تهیه نعناع از یک چاقوی تیز استفاده کنید و به آرامی برش دهید. استفاده از یک چاقوی کسل کننده یا خرد کردن بیش از حد باعث کبودی گیاه می شود و منجر به از بین رفتن طعم روی سطح تخته برش می شود. غذاهای خاورمیانه، مانند گوشت بره، سوپ و سالاد سبزیجات اغلب حاوی نعناع برای طعم هستند.

 • منابع:
  1. Is mint good for you?
 • تبلیغات: 
  1. توت خوشمره ترین میوه دنیا
  2. مزایای استفاده از کیک
  3. چوب گیلاس نجاری به عنوان حصار باغ
  4. پارچه رومبلی با قیمت نجومی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.