ظروف ملامین یزدگل فروشش در یزد ممنوع شد

از آنجا که ظروف ملامین یزدگل عایق بسیار خوبی است، برای غذاهای سرد و نمایش بوفه نیز ایده آل است.

تابه های ملامینه برای اغذیه فروشی ها، قصابی ها و سالاد بارها مناسب هستند. ملامین را در ظروف پر از یخ قرار دهید تا اقلام آبکاری شده را در رویدادهای پذیرایی خنک نگه دارید.

شکستن ظروف غذاخوری ملامینه بسیار دشوار است، اما مواردی از خرد شدن لبه‌های آن در هنگام استفاده شدید وجود داشته است. برخلاف ظروف چینی یا چینی معمولی، ملامین در صورت افتادن خرد نمی‌شود و نسبت به سایر مواد سنتی غذاخوری کمتر احتمال دارد خرد شود.

برای دوام بیشتر به دنبال مدل‌های ظروف غذاخوری ملامینه با رینگ‌ها و پایه‌های تقویت‌شده باشید. به لطف ساختار بادوام و سبک آن، ملامین انتخابی محبوب برای انواع مکان‌های تجاری، مانند سالن‌های غذاخوری، مهدکودک، و اجتماعات کمکی برای زندگی است.

ظروف

با این حال، می توانید ظروف غذاخوری ملامینه طراحی شده را پیدا کنید که دقیقاً مانند سرامیک های دست ساز برای رستوران های پیچیده به نظر می رسد.

خطر پایین شکستن بشقاب های ملامینه را به گزینه ای ایده آل برای رستوران هایی تبدیل می کند که در کنار استخر، پشت بام یا در ساحل پیش غذا سرو می کنند. سینی‌های سرو ملامینه چوبی برای سرو غذای خامه‌ای عالی هستند.

زیرا جذابیت روستایی مشابه تخته‌های چوبی واقعی دارند، اما قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند.

ظروف ملامینه تقریباً برای هر کاربرد طراحی شده است، از رویدادهای پذیرایی مدرن گرفته تا رستوران‌های مکزیکی. کاسه های ملامینه ملامینه مانند کاسه های سالسا و گواکامول سنتی بدون وزن و هزینه، ظاهری مشابه هاون و هاون دارند.

برای رستوران چینی یا گریل هیباچی خود، تزئینات سنتی را که مجموعه ظروف غذاخوری ما را با الهام از آسیایی تزیین می کند، بررسی کنید. از رستوران‌های کوچک تا کلبه‌های باربیکیو، می‌توانید ظروف ملامینه‌ای را پیدا کنید که با دکور تقریباً هر مؤسسه‌ی خدمات غذایی مناسب است.

وقتی ملامین را با ظروف سنتی مقایسه می کنید، معمولاً مقرون به صرفه ترین گزینه است. هزینه دقیق ظروف ملامینه بسته به برند، طرح و طرح متفاوت است.

از آنجایی که ظروف غذاخوری ملامینه نسبت به چینی نرخ تعویض بسیار پایین تری دارند، سرمایه گذاری در ظروف غذاخوری ملامینه باعث صرفه جویی در هزینه های اولیه و طولانی مدت می شو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.