ساخت چراغ قوه با استفاده از جیوه

نسل بعدی Apple TV 4K یک نیروگاه سرگرمی است که بهترین قابلیت های ویدیویی و صوتی را به بزرگترین صفحه نمایش خانه می آورد. در قلب Apple TV 4K جدید A15 Bionic قرار دارد جیوه در تلویزیون قدیمی پارس که دستگاه را حتی قدرتمندتر و انرژی کارآمدتر می کند.
عملکرد CPU اکنون تا 50 درصد سریعتر از نسل قبلی است و پاسخگویی بیشتر، ناوبری سریعتر و انیمیشن های رابط کاربری سریعتر را ارائه می دهد. عملکرد پردازنده گرافیکی در حال حاضر تا 30 درصد سریعتر از نسل قبلی است تا گیم پلی حتی روان تر داشته باشد.
Apple TV 4K اکنون علاوه بر Dolby Vision، از HDR10+ پشتیبانی می‌کند، کیفیت بصری غنی را در تلویزیون‌های بیشتری گسترش می‌دهد، جزئیات چشم‌گیر و رنگ‌های پر جنب و جوش را تولید می‌کند قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجی کالا که توسط سازندگان محتوا در نظر گرفته شده است. کاربران همچنین می‌توانند از تجربه سینمای خانگی با صدای فراگیر Dolby Atmos، Dolby Digital 7.1 یا Dolby Digital 5.1 برای صدای فراگیر لذت ببرند.
با Siri Remote، کاربران از یک کلیک پد لمسی لذت می برند که سرعت، روان بودن و کنترل دقیق را برای پیمایش آسان در رابط کاربری ساده و ظریف Apple TV فراهم می کند. ظروف چینی 3 در برنامه Apple TV، مشتریان می توانند به سریال ها و فیلم های برنده جایزه دسترسی داشته باشند. در Apple TV+، و همچنین بیش از 100000 فیلم و سریال برای خرید یا اجاره، و اشتراک های ممتاز را به سرویس های پخش محبوب هدایت کنید.
Apple TV 4K به‌طور یکپارچه با سایر دستگاه‌های اپل کار می‌کند، با یک فرآیند راه‌اندازی جادویی با iPhone و کنترل بدون دردسر در هر زمان با کنترل از راه دور Apple TV در مرکز کنترل شروع می‌شود. ظرف یکبار مصرف ادغام عمیق سخت‌افزار، نرم‌افزار و خدمات اپل با Apple TV 4K تجربه‌ای بی‌نظیر را باز می‌کند که بهترین اکوسیستم اپل را به اتاق نشیمن می‌آورد.
 • منابع:
  1. Apple introduces the powerful next-generation Apple TV 4K
 • تبلیغات: 
  1. لوبیا چیتی تازه حاوی لیگنین
  2. پیچ های چوبی در طیف گسترده
  3. فردی که با یک شال خودکشی کرد!
  4. آموزش پوشاک در سال های اخیر