روکش درب اتاق خواب که هفت رنگ بود

قبل از خرید درب‌هایی که دوست دارید، باید انتخاب درستی داشته باشید و تفاوت آنها را بفهمید.

خریداران به طور فزاینده ای به دنبال درب های لمینت هستند.

دلایل آن ساده است، درهای لمینت خوب از رطوبت و تغییرات دما نمی ترسند و احتمالاً مزیت اصلی چنین درهایی هزینه پایین آنها است. با این حال، این تنها مزیت آنها نیست.

درب لمینت قابی است از کنده های کاج که با لانه زنبوری مقوایی فشرده پر شده است و این طراحی مدرن و نسبتا قوی است.

قاب با تخته های ام دی اف (خاک اره فشرده) پوشانده شده و با لمینت پوشانده شده است که گاهی اوقات با فیلم پی وی سی اشتباه گرفته می شود و روکش لمینت صاف است و بافت چوب را بازتولید نمی کند.

مزایای روکش درب های لمینت:

مقاومت در برابر تأثیرات مکانیکی ضعیف

روکش درب اتاق خواب از رطوبت و تغییر شکل نمی ترسند و می توان با خیال راحت آن را در اتاق هایی با سطح رطوبت بالا نصب کرد، بدون اینکه تهویه معمولی را فراموش کرد و همچنین در اتاق های خشک.

روکش درب اتاق خواب
سازگار با محیط زیست در نظر گرفته می شود بنابراین اغلب در بیمارستان ها، زایشگاه ها و مهدکودک ها نصب می شوند و آنها مواد سمی را در هوا منتشر نمی کنند.
آنها نیاز به مراقبت خاصی ندارند و کافی است آنها را با یک پارچه یا اسفنج مرطوب، بدون استفاده از مواد شوینده پاک کنید.
تنوع رنگ به لطف یک کد خاص، می توان از تفاوت در سایه بین محصولات همان مقدار اجتناب کرد.

نقطه ضعف درهای لمینت شکنندگی آنهاست؛ پس از حداکثر پنج سال استفاده، فیلم لمینت ظاهر خود را از دست داده و شروع به کنده شدن می کند علاوه بر این، عایق صوتی پایین و سادگی ظاهری دارند.
درب های روکش محیطی

درب های داخلی اکو روکش درهایی هستند که با مواد مصنوعی ساخته شده از پلی پروپیلن و الیاف چوبی پوشیده شده اند که از بافت و ویژگی های خارجی چوب تقلید می کند.

Ecoveneer یک ماده کاملاً سازگار با محیط زیست است و برای سلامت انسان و محیط زیست بی خطر است. اگر می خواهید درب ها برای مدت طولانی کار کنند، توصیه می کنیم درب هایی با این روکش خریداری کنید.