در قم با کاشی و سرامیک اسباب بازی می سازند

عناصر تکمیلی ازاره ها و انواع تیغه ها هستند و این تزیینات در تکنولوژی پخت چندگانه (سه و چهار بار پخت) به منظور اعمال اجزای تزئینی مانند آینه، متالایزر و فلزات گرانبها مانند پلاتین، طلا تولید می شوند.

فرآیند دکوراسیون بر اساس تکنیک های مختلفی مانند اسپری های رنگی، چاپ صفحه، چاپ دیجیتال یا چاپ افست است.

تزئینات شامل کاشی هایی مانند: موزاییک، لندن، تخته سنگ، سیگار، ترکیب، اینسرتو، گوشه.

شکل کاشی و سرامیک در قم نیز می تواند یکی از ویژگی های غالب در ظاهر کاشی و سرامیک ها باشد و این مورد در مورد مجموعه مبتنی بر کاشی های شش گوش و نسخه کلاسیک صفحه شطرنج بر اساس کاشی های هشت ضلعی که با مکعب های کوچک (اصطلاحاً تاکو) به رنگ متفاوت متصل شده اند، صادق است.

یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم در انتخاب کاشی و سرامیک، پرداخت سطح است و کاشی ها معمولاً مات یا براق هستند.

این ویژگی است که تقریباً بلافاصله پس از مشاهده کاشی می توانیم آن را تعیین کنیم و علاوه بر این، کاشی های صیقلی نیز وجود دارد (سمت بیرونی دارای براق است)، نیمه جلا، ساختاری (سطح محدب).

کاشی و سرامیک در قم

کاشی های براق لعاب دار هستند (روی بسته بندی GL – لعاب دار مشخص شده اند)، به طور مشابه مات بدون لعاب هستند (روی بسته بندی UGL مشخص شده، بدون لعاب).
کاشی‌هایی با لبه‌های پخ‌دار (اریب‌دار) روی سطوح بزرگ زیبا به نظر می‌رسند.

با این حال، آنها می توانند مشکلات زیادی ایجاد کنند، زیرا برنامه ریزی کامل آنها دشوار است.

در محل های تقاطع، کاشی ها کمی بدتر به نظر می رسند و بهتر است از آنها در مکان هایی استفاده کنید که می توانید از کاشی های کامل بدون برش استفاده کنید.

طبقه بندی کاشی ها دارای صفحات زیادی است که باید هنگام انتخاب آنها برای یک اتاق و مکان مشخص مورد توجه قرار گیرد.

یکی از آنها قالب کاشی است که معمولاً به سانتی متر داده می شود و این یک عامل تعیین کننده بسیار مهم است که تأثیر بعدی را تعیین می کند.

کاشی های کوچک منجر به تعداد زیادی درز، یعنی اتصالات می شوند و به نوبه خود، موارد با فرمت بزرگ سطح را مانند یک شیشه یکنواخت نشان می دهند.