جوان هندی که با تولید برگه زردآلو امسال سرمایه دار شد

برگه زردآلو با توجه به فصل تابستان می تواند یک میان وعده معتبر، سالم و اصیل باشد و با گرمای تابستان، ما همیشه به دنبال غذاهای غنی از نمک های معدنی، سبک، اما مهمتر از همه آسان برای نگهداری هستیم.

زردآلو میوه، درختی است که متعلق به همان خانواده درختان هلو و گیلاس (جنس Prunus) است.

زردآلو منشأ شرقی دارد و توسط اعراب با برگ‌های برگ‌ریز سبز، گل‌های سفید در بهار و میوه‌های نارنجی بیضی شکل با رنگ قرمز در تابستان وارد منطقه مدیترانه شد.

برگه زردآلو برای صبحانه و به عنوان میان وعده عالی است.

به عنوان مثال کلوچه با زردآلو و موز خشک بسیار آسان و همچنین بسیار سریع آماده می شود، در واقع 30 دقیقه طول می کشد تا آنها را آماده کنید.

برگه زردآلو

برگه زردآلو چه خواصی دارد؟
برگه زردآلو امسال دارای محتوای فیبر بالایی است، برای انتقال روده مفید است و به کاهش قند خون و کلسترول کمک می کند و همچنین یک غلیظ واقعی از ویتامین های A و C است:

ویتامین A روی بینایی تأثیر می گذارد و به جلوگیری از هر گونه مشکل در آینده کمک می کند، سیستم ایمنی، دندان ها و استخوان ها را تقویت می کند.
ویتامین C تکثیر گلبول های قرمز و تون عضلانی را تسهیل می کند.

آیا برگه زردآلو خواص کمتری نسبت به زردآلو تازه دارد؟
پاسخ منفی است و برگه زردآلو از طریق فرآیند خشک کردن آهسته (کم آبی میوه) به دست می آید.

از طریق این فرآیند آب موجود در میوه از بین می رود و خواص تغذیه ای بدون تغییر مانند منیزیم، فسفر و نمک های معدنی باقی می ماند.

روش های مختلفی برای خشک کردن زردآلو وجود دارد: آفتاب، فر یا خشک کن و دومی یک ابزار عالی (در دسترس همه) برای درست کردن میوه خشک است.

با دستگاه آب‌گیری خانگی می‌توانید میوه‌ها، سبزیجات و همچنین دانه‌ها و قارچ‌ها را آب‌گیری کنید، راه‌حلی سالم برای حفظ طولانی‌مدت غذا، مهار میکروارگانیسم‌ها و همچنین جلوگیری از هدر رفتن پول و غذا.