تولید پودر کیک با استفاده از پودر آلوورا و پودر سوخاری

ماسک صورت با آلوئه ورا و آب لیمو به صورت شما ظاهری با طراوت و شاداب می بخشد در حالی که منافذ شما را تمیز می کند و برخی از باکتری هایی که ممکن است باعث آکنه شما شوند را از بین می برد.
برخی از آزمایش‌های بالینی منبع معتبر نشان داده‌اند که اسیدهای میوه، مانند اسیدهای موجود در آب لیمو، پاک‌کننده‌های موثری برای درمان آکنه هستند. برای این ماسک، از آلوئه ورا خالص به عنوان پایه استفاده کنید و حدود 1/4 قاشق چای‌خوری آب لیمو را به 2 قاشق غذاخوری آلوئه‌ورا اضافه کنید.
آلوورا یک گیاه پر خاصیت است و پودر آلوورا نیز همانند گیاه آلوورا از خواص زیادی برای بدن نیز برخوردار است و همچنین پزشکان به استفاده از این گیاه پر خواص توصیه اکید دارند.
اگر به مقدار بیشتری نیاز دارید تا این ماسک را به طور یکنواخت روی پوست خود بمالید، اطمینان حاصل کنید که نسبت آب لیمو به آلوئه را در حدود 8 به 1 نگه دارید تا پوست خود را تحریک یا غرق در اسیدیته مرکبات نکنید. این مخلوط را به مدت 5 تا 10 دقیقه روی پوست خود بگذارید و سپس کاملاً بشویید.
از آنجایی که آلوئه‌ورا می‌تواند رشد سلول‌های پوستی سالم را تحریک کند، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که اسپری پاک‌کننده آلوئه را بخرید یا خودتان بسازید. این مه صورت شما را بدون ایجاد درخشش یا تولید بیش از حد روغن که می تواند منافذ شما را مسدود کند، آبرسانی می کند.
لیمو عمانی از خانواده لیمو ترش است و از خواص زیادی برخوردار است. پودر لیمو عمانی نیز همانند خود لیمو عمانی از خواص زیادی برخوردار است که یکی از خواص این محصول به کاهش چشمگیر فشار خون می توان اشاره کرد.
با استفاده از 2 اونس. بطری اسپری، 1 1/4 اونس را با هم ترکیب کنید. آب تصفیه شده، 1/2 اونس. آلوئه ورا و یک یا دو قطره از اسانس غیر سمی مورد علاقه شما. هنگامی که این غبار خنک کننده و ضد آکنه را روی صورت خود می پاشید، مراقب باشید که از چشم خود دوری کنید و قبل از هر استفاده به خوبی تکان دهید.
سیر را می توان اکسیر جوانی نام برد و دلیل این نام گذاری به خواص بیشمار این محصول است. پودر سیر نیز همانند خود سیر از خواص زیادی برخوردار است. مشاهده شده پودر سیر در برخی افراد هنگام میل کردن در گلوی آنها گیر کرده. حال سوال این است که چکار کنیم پودر سیر بهم نچسبد؟ در انجا راه کارهایی را به شما عزیزان توصیه می کنیم.
اگر به درمان های طبیعی برای آکنه علاقه دارید، ممکن است بخواهید آلوئه ورا را با روغن نارگیل و شکر ترکیب کنید تا یک لایه بردار DIY انجام دهید. لایه برداری پوست از شر سلول های مرده پوست خلاص می شود که می توانند منافذ را مسدود کنند.
شکر خام یا نیشکر سفید می تواند به آرامی این سلول های قدیمی را از بین ببرد و مسیری را برای نفوذ آلوئه ورا به پوست شما باز کند و رشد سالم پوست را تحریک کند. روغن نارگیل دارای خواص ضد باکتریایی خاص خود است و همچنین به عنوان یک نرم کننده طبیعی عمل می کند.
پودر سوخاری یک محصول پر طرفداری است که در اکثر فست فوت ها برای درست کردن غذاهای لذیذ و خوشمزه استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم طرز تهیه پودر سوخاری برای عروس هلندی به شما عزیزان آموزش دهیم. چرا که این محصول برای اولین بار از کشور هلند بع دنیا معرفی شده و معرف همگان است.
اسید اصلی موجود در روغن نارگیل منبع مورد اعتماد مورد مطالعه قرار گرفته است و مشخص شده است که یک درمان امیدوارکننده برای آکنه است. مخلوط کردن هر سه با هم می تواند پوست را صاف و شاداب کند.
 • منابع:
  1. How to Use Aloe Vera for Acne
 • تبلیغات: 
  1. آشنایی با صنعت مرکب
  2. سگ نگهبان آموزش دیده
  3. ویژگی های تخمه آفتابگردان
  4. کیف چرم مکمل استایل است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.