استفاده از قیر شرکت نفت پاسارگاد در تولید قیر

چه خواص و ترکیباتی دارد؟
یافتن ترکیب ایده آل یک بزرگراه آسان نیست و علاوه بر انجام آنالیز شیمیایی ترکیبات دخیل در بایندر، خواص نهایی آن باید در آزمایش‌های مختلف آزمایش شود.

مقرراتی وجود دارد که به آزمایش مواد جدید کمک می کند:

استاندارد NLT-124 (1998) برای نفوذ مواد قیر.
استاندارد UNE-EN 12591، با هدف سنگ فرش کردن قیر و چسب های قیری.
به منظور بهبود شرایط دوام جاده‌ها و تسهیل چسبندگی خودروها و موتورسیکلت‌ها به جاده، ما همچنین در حال تحقیق بر روی توسعه آسفالت جدید بسیار اصلاح‌شده هستیم و همه اینها با کار دشوار تسهیل غلتک بدون اصطکاک که کارایی حرکت را جریمه می کند.

به دلیل ویسکوزیته پایین قیر شرکت نفت پاسارگاد، در طول حمل و نقل باید در تمام حجم ظرف به طور یکنواخت گرم شود و در صورت نگهداری، باید در دمای بالا نیز نگهداری شود تا دوباره جامد نشود.

بهره وری خودرو تنها جزء زیست محیطی قیر آسفالت نیست و با وجود قدمت بیش از 50 سال، فناوری روسازی های مبتنی بر این کلاسور همچنان چالش ها و فرصت های بزرگی را ارائه می دهد.

قیر شرکت نفت

به عنوان مثال، در آینده روسازی های متخلخلی وجود دارند که به عنوان روسازی های ضدعفونی کننده عمل می کنند که انتشارات مضر و گازهای گلخانه ای را از وسایل نقلیه جذب می کنند.

بازیافت قیر
بخاری های برقی حدود چهل سال است که در صنعت نفت مورد استفاده قرار می گیرند و آنها اغلب برای حمایت از استخراج نفت خام از میادین نفتی و همچنین برای گرم کردن نفت در طول فرآیند پالایش و پشتیبانی از حمل و نقل فرآورده های نفتی تصفیه شده استفاده می شوند.

در حفاری نفت، بخاری های برقی ویسکوزیته ذخایر نفت خام را افزایش داده و آنها را به ماده مایع تر تبدیل می کند و بازیابی آنها را بهبود می بخشد و از بخاری های برقی در حمل و نقل و تصفیه ضایعات قیر نیز استفاده می شود.

کاربردهای بخاری برقی در صنعت نفت به قدری متنوع است که ارزش دارد یک مقاله کامل را برای اطلاع خوانندگان از کاربردهای احتمالی آنها اختصاص دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.