از پسته با پوست سبز سوسیس درست کنید

خواص پسته
پسته یک میوه خشک است و به همین دلیل کالری کمی دارد، بنابراین باید همیشه در حد اعتدال مصرف شود و حدود 100 گرم آن حدود 560 کالری دارد.

آنها کربوهیدرات های کند جذب، 20 درصد پروتئین های گیاهی و 45 درصد چربی های تک غیراشباع سالم برای قلب را ارائه می دهند و علاوه بر این یکی از آجیل هایی است که بیشترین میزان آهن را برای بدن دارد.

فواید برای بدن

اگر پسته با پوست سبز را در حد اعتدال مصرف کنیم فواید زیادی برای سلامتی ما دارد و این یک میوه خشک است که چیز بسیار خوبی می دهد، اگرچه باید بسیار مراقب بود که روزانه دچار کالری اضافی نشود.

سرشار از آنتی اکسیدان
پسته یکی از آجیل های غنی از آنتی اکسیدان به همراه گردو است.

آنتی اکسیدان ها به ما کمک می کنند تا با پیری سلولی مبارزه کنیم و تمام مشکلات مربوط به پیری را کاهش دهیم و آنها همچنین به کاهش فرآیندهای التهابی که به بروز مشکلاتی مانند سرطان کمک می کنند کمک می کنند.

پسته با پوست سبز

آنها دارای لوتئین و زآگزانتین هستند که آنتی اکسیدان های مرتبط با سلامت چشم هستند.

قند خون را کنترل کنید
این پسته ها اگرچه کالری و کربوهیدرات دارند اما شاخص گلیسمی پایینی دارند و این پسته به کنترل سطح قند خون کمک می کند، بنابراین می تواند یک دسر عالی برای لذت بردن بعد از غذا باشد.

در واقع ثابت شده است که مصرف آنها بعد از غذا به طور موثر قند خون را کاهش می دهد.

مبارزه با کم خونی
پسته دارای آهن بالایی است به همین دلیل است که مصرف یک مشت در روز می تواند به ما در مبارزه با کم خونی کمک کند و علاوه بر این، این ماده غذایی دارای نسبت بالایی از مس است که به جذب آهن کمک می کند.

اگر پسته را با ویتامین C هم مصرف کنیم، آهن بهتر جذب می شود.